Director Agentie - Hunedoara

RAIFFEISEN BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Coordoneaza activitatea Agentiei, mentine si dezvolta portofoliul de clienti existent
· Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate
· Asigura supervizarea activitatii de creditare retail, activitatii de promovare a serviciilor de plata electronica tip Multicash, de promovare si incheiere contracte carduri si servicii de acceptare carduri la comercianti
· Asigura realizarea bugetului si a contului de profit si pierderi prin realizarea indicatorilor trasati de conducerea grupului

CERINTE

· Studii universitare absolvite (diploma de licenta)
· Preferabil 3 ani experienta profesionala si minim 1 an experienta in domeniul financiar-bancar
· Cunostinte solide despre produse si servicii bancare, instrumente de plata
· Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
· Abilitati de vanzare si negociere
· Foarte bune abilitati organizatorice
· Abilitati operare PC
· Capacitatea de a lucra sub presiune
· Cunoasterea limbii engleze – nivel avansat

DESCRIEREA FIRMEI

Raiffeisen Bank, Reusim Impreuna!

Raiffeisen Bank aduce in Romania traditia bancara de peste 130 de ani a grupului austriac Raiffeisen Zentralbank ¿sterreich AG, bazata pe accesibilitate, eficienta si incredere.

Istoricul si experienta grupului, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin in afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui aspiratiile in realitate. Daca esti orientat spre solutii, responsabil si pui pasiune in ceea ce faci, poti reusi impreuna cu o echipa profesionista in care meritele iti vor fi recunoscute.

Asuma-ti responsabilitatea dezvoltarii propriei cariere, solutia iti apartine!

Acceseaza www.raiffeisen.ro si afla mai multe detalii despre noi si oportunitatile de cariera.
Prezinta-te printr-un CV la adresa jobs@rzb.ro

Raiffeisen Bank brings to Romania over 130 years of Raiffeisen Zentralbank ¿sterreich AG\' s banking tradition based on accessibility, efficiency and trust.

The Group\'s history and experience, its resources, its focus on quality and customer needs satisfaction are going to provide support for affirming your talent and are going to empower your aspirations/desires become reality. If you are solution oriented, resposible and passionate about your work, you can succeed by a professional team\'s side where your merits will be acknowledged.

Become responsible for developping your own career, the answer is in your hands!

Submit to www.raiffeisen.ro and find out more details about us and about the job oppotunities within the company.
Introduce yourself with a CV at jobs@rzb.ro