Work and Travel 2012

Novamondo Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

WORK AND TRAVEL

LUCREAZĂ ŞI DISTREAZĂ-TE CU NOI ÎN

Grecia, Franţa, Italia, Spania, Egipt, Tunisia

Programul Work and Travel se adresează în mod special tinerilor cu vârsta între 18-30 ani care sunt dornici să lucreze în domeniul turismului ca ANIMATORI TURISTICI în hoteluri de 4/5 stele pe perioada verii 2012.
Participând la acest program puteti călătorii şi vizita locuri exotice, puteti perfecţiona cunoştinţele de limbi străine şi nu în ultimul rând să câştigaţi bani si să aveţi parte de o vacanţă de neiutat.

CERINTE:
La acest program pot aplica doar candidaţii care:
-au vârsta 18-28 ani
-au cunoştinte de limbi străine: germană-engleză, rusă-engleză pentru Grecia, Franţa, Spania, Egipt, Tunisia, cunoştinţe de italiană-engleză pentru Italia
- au atitudine pozitivă si proactivă sunt motivaţi si dornici să lucreze cu oamenii
-au bune abilităţi de comunicare
-nu au cazier judiciar
-nu se cere experienţă
ATRIBUŢIILE POSTULUI:
- Animatorul sportiv-va efectua activităţi sportive si artistice pentru adulţi ( activităţi sportive:jocuri de volei, polo, fotbal, aerobic, aquagym etc, spectacole de seară)
-Animatorul pentru copiii-va organiza diferite activităţi pentru copiii cu vârsta între 4-12 ani

CERINTE

-contract de muncă de la 4 la 7 luni
-salariu 500-600 euro
-1 zi liberă/săptămână
-cazare şi masa gratuit în camere duble sau triple, 3-5 răcoritoare asigurate gratuit
-training asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare