VORBITOR/OARE DE LIMBA RUSA IN GRECIA

USTRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locurile de munca sunt in hoteluri si restaurante atat pe continent in marile orase cum ar fi Atena, Salonic cat si pe insule precum, Creta, Kos, Mykonos, Zakynthos, Corfu, Samos, Naxos, Rhodos, Milos, Santorini etc.

Grabeste-te, avem joburi disponibile!

CERINTE

La acest program pot aplica studentii /nestudentii care intrunesc urmatoarele conditii:
- au varsta intre 20 si 30 de ani;
- au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba rusa si engleza

BENEFICII OFERITE

- salarizare 450-500 eur/ luna
- bonus 200 Euro la finalul contractului
- 5 zile /sapt , 2 zile libere/saptamana
- 8h/ zi de lucru
- un loc de munca sigur pe toata perioada programului;
- masa si cazarea gratuita oferita de angajator;

- suport permanent 24h din 24 pe toata perioada derularii programului.
- posibilitatea de-a pleca in grup

Contacteaza-ne pentru mai multe informatii:
Telefon: Timisoara 0356/174.313 sau 0721/275.501 - Iasi 0332/428.102 sau 0771/455.061
E-mail:Timisoara office@ustravel.ro sau inscrieri@ustravel.ro - Iasi iasi@ustravel.ro sau office.iasi@ustravel.ro
Web: www.ustravel.ro sau Site Work and Travel

DESCRIEREA FIRMEI

INTERMEDIEREA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE