Superoferta VERII 2011 !!!!Pleci aproape GRATIS in GRECIA!!!

USTRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locurile de munca in Grecia sunt un program de munca, calatorie si distractie pe una dintre insulele Grecesti atat pe timpul verii cat si pe timp de iarna.

Locurile de munca sunt in hoteluri si restaurante atat pe continent in marile orase cum ar fi Atena, Salonic cat si pe insule precum, Creta, Kos, Mykonos, Zakynthos, Corfu, Samos, Naxos, Creta, Rhodos, Milos etc.

Grabeste-te, avem joburi disponibile!

CERINTE

La acest program pot aplica tiner/a, student/a sau nestudent/a care intrunesc urmatoarele conditii:
- are varsta intre 20 si 40 de ani;
- are cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza;
- flexibil si doritor de o experienta unica intr-o locatie de vis din Grecia!!!

BENEFICII OFERITE

-salarizare 450-550 eur/ luna
- bonus la finalul contractului
- 5 zile /sapt , 2 zile libere/saptamana
- 8h/ zi de lucru
- un loc de munca sigur pe toata perioada programului;
- masa si cazarea gratuita oferita de angajator;
- suport permanent 24h din 24 pe toata perioada derularii programului.
- posibilitatea de-a pleca cu grup
-taxa student/a DOAR 600 RON
-taxa nestudent/a 400RON+100EURO

DESCRIEREA FIRMEI

INTERMEDIEREA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE