Studente: chelnerite-restaurant

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Luati comada de la clienti
Serviti mancarea si bautura
Recomandati unele feluri de mancare si bautura clientilor
Faceti nota de plata
Aveti grija sa fie curate mesele cand vin si cand pleaca oaspetii
Aveti gija sa fie curata zona restaurantului

CERINTE

*Numai studentii (masteranzii) pot aplica
*Trebiue sa aveti peste 18 ani
*Sa vorbili limba engleya la nivel mediu-avansat
*Sa cunoasteti limba Germana sau Italiana - nivel conversativ
*Sa fie persoane dragute, prietenoase, optimiste, care sa ii faca pe oaspetii hotelului sa se simta ca acasa

BENEFICII OFERITE

Salarul este de 600 euro/luna + tips
Data de start este din 1 Mai pana pe 15 Septembrie
Se lucreaza 8 ore pe zi
Aveti 1 zi libera pe saptamana
Aveti cazarea asigurata in cadru hotelului unde veti lucra
Aveti 3 mese pe zi asigurate in cadrul hotelului

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.