Staff la hotel

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia Infomunca recruteaza personal in domeniul hotelier pentru urmatoarele pozitii:
-ospatari;
-receptionisti.
Programul de lucru este de 8 ore zi, o zi libera pe luna.
Este asigurata cazarea si o masa/zi de catre angajator.
Contractul se incheie pe o perioada de 3 luni.

CERINTE

Cunostiintele de limba engleza nivel minim conversational.
Cunostiintele de limba rusa constituie un avntaj la angajare.
Experienta in domeniul hotelier minim 6 luni-1 an.
Atitudine amabila si respectuoasa fata de clienti.
Orientarea catre satisfacerea nevoilor si cerintelor clientilor.

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa sunt asigurate de angajator.

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.