Promoterita

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam fete pentru postul de promoter la bilete in Grecia.
Programul de lucru este de 8-9 ore pe zi, 6 zile pe saptamana.
Salariul este de 800 de euro.
Cazarea si masa sunt asigurate de angajator.
Contractul de munca se incheie pe o perioada de 6 luni.

CERINTE

Limba engleza nivel minim conversational este absolut necesara. Cunostiintele de baza de limba greaca constituie un avantaj la angajare.Aspect fizic placut.
Candidatul trebuie sa aiba o atitudine amabila si resectuoasa fata de client si sa indeplineasca cu seriozitate sarcinile trasate de angajator.
Persoanele cu bune abilitati de comunicare pot constitui profilul candidatului ideal pentru acest job

BENEFICII OFERITE

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.