Personal hotelier Grecia sezonul 2018

Jobtrust

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sezonul in Grecia a inceput dar inca exista locuri vacante!!! Cautam personal hotelier pentru sezonul 2018 in Grecia: Halkidiki, Creta, Corfu, Mykonos si alte insule. Pozitii vacante : Food and Beverage (chelneri, ospatari, barman, hostess), departamentul bucatarie (ajutor de bucatar, spalator vase), cameriste, animatori (general, sport, copii), tour-leaderi si ghizi; Front Office ( bell-boy), gradinari, securitate, spalatorie si alte pozitii in sfera de turism. Hotele de 4* si 5*; serviciile companiei sunt gratuite pentru toti aplicantii.Aplica prin formular online pe website companiei jobtrust(punct)gr; trimite email pentru a stabili un interviu pe jobtrust(aron)jobtrust(punct)gr sau telefoneaza la 0 0 3 0 2 3 1 3 0 2 8 3 8 2 s a u 0 0 3 0 2 3 1 3 0 5 3 1 1 6 / Viber: 0 0 3 0 6 9 8 8 2 4 8 8 5 0

CERINTE

Dorita de a lucra in Grecia!

BENEFICII OFERITE

Salariu: 16-20E/zi (salarii negociabile pentru PROFESIONISTI in domeniu); cazare si 3 mese pe zi asigurate gratuit de catre angajator; rambursarea costurilor de calatorie; Exista posibilitatea de a semna contractele de practica / Erasmus pentru studenti.

JOB TRUST is HR Recruitment & Consulting Company located in Thessaloniki (Greece) specializing in Finding, Interviewing and Training human resources for enterprises and hotels.