PERSONAL- Hotel de 4* din Insula Paros

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel de 4* din Insula Paros, Grecia, selecteaza personal. Pozitiile vacante sunt urmatoarele: Sofer categoria D, Mentenanta, Receptioner de noapte, Cameriste, Ajutor in bucatarie, Salvamar, Animator.

Responsabilitati:
Conform fisei de post.

SE OFERA:
- Contract legal de munca pe perioada de 3-5 luni;
- Salarii cuprinse intre: 450-800 EURO/luna, in functie de post;
- Cazarea si masa GRATUITE;
- Plecare rapida si sigura.

Costuri candidat:
A)Tarif de procesare a dosarului: 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere.

B)Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.

sau

- 200 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 50%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

* Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se mai aplica o reducere de 25%.

C)Bilet avion din Romania in tara de destinatie se plateste de catre candidat.

D)Alte costuri suportate de candidat:
- Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

- Se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun;
- Persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.