PERSONAL AUXILIAR BUCATARIE GRECIA

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam urgent doamne/domnisoare pentru a lucra pe functia de personal auxiliar la bucatarie in restaurante si pensiuni in Grecia.Atributiuni de serviciu: sprijin acordat bucatarului sef in pregatirea unor mancaruri simple/salate etc,spalat vase,curatenie bucatarie.
Contracte sezoniere iulie-octombrie 2010,sau pe termen lung(6 luni cu posibilitate de prelungire).

CERINTE

Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational/sau a limbii grecesti.
Experienta profesionala pe o functie similare nu este o conditie,dar constituie un avantaj.
Varsta recomandata 25-45 ani.

Costuri program/taxa mediere: 200 Euro ptr.un contract sezonier si 250 Euro ptr.un contract pe termen lung.Se achita la semnarea contractului de munca.
Nu se percep taxe de procesare dosar.

BENEFICII OFERITE

Salariu 700-800 Euro/luna/net.
Cazare si masa oferite gratuit de catre angajatori.

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.