Job-uri Grecia si Cipru

New Time Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam,in vederea angajarii in Grecia/Cipru pentru urmatoarele posturi:

OSPATAR(fete/baieti)
AJUTOR OSPATAR
BUCATAR
AJUTOR BUCATAR
MENAJ BUCATARIE
BARMAN
CAMERISTA
SALVAMAR
COAFEZA/COSMETICIANA
MASOR
BELLBOY
BRUTAR/PATISER
PAZNIC
VANZATOR
RECEPTIONER
PIZZA-MAN
ANIMATOR(kids entertainer)

contact@newtimerecruitment.ro
0785635671
0754621731
0729369288/0729369486

CERINTE

Aveti varsta cuprinsa intre 18-40 ani

-Sunteti cunoscatori ai limbii engleze (nivel mediu)

-Printre calitatile dvs. se numara seriozitatea,perseverenta si flexibilitatea

-Dispuneti de experienta in domeniul ales

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada determinata
Salariul intre 500-900euro
Cazare si masa oferite de catre angajator
Asigurari medicale

“New Time Recruitment” are ca scop principal gasirea locului de munca ideal în străinătate pentru persoane calificate şi necalificate, în diferite domenii, în funcţie de experienţa şi interesul lor profesional.Am cautat de-a lungul timpului sa satisfacem cererile candidatilor si sa venim in intampinarea nevoilor colaboratorilor nostri.

Ne remarcam prin profesionalism, seriozitate şi raspundere in privinta serviciilor oferite.

Compania noastra se implica pas cu pas in procesul de recrutare si selectie a candidatilor nostri, tocmai pentru ca rezultatul sa fie un adevarat succes.

.Multumirea noastra este multumirea dumneavoastra!