Grecia;Cipru Muncitori calificati;necalificati orice domeniu.

global-jobs4all

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Grecia:
Constructii (zidari,dulgheri)

Salubrizare (sofer C,E)

Hotel(cameriste)

Industria Alimentara

Inginer Agronom

Vopsitori Auto

Constructii (zidari,dulgheri,soferi)

Medici Veterinari

Mecanic Auto

Debitor PVC

Ospatari

Cameriste

Pentru Cipru:
Asistenti Medicali

Barmani,Ospatari

Baby Siter

Bucatari

Soferi cat D

Asistenti Sociali

Asistenti Sociali femei

Barmani Ospatari

Bucatari

Soferi cat. B.C.E

Baby Siter
Pentru mai multe detalii va rugam accesati adresa noastra web pentru a aplica la sectiunea muncitori calificati necalificati pentru ocuparea unui post.
www.global-jobs4all.net
Multumim

CERINTE

La acest program pot aplica :

• care au varsta intre 20 si 55 de ani,
• au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza constituie un avantaj.Cunoasterea limbi engleze nu este obligatorie.
• flexibili, ambitiosi, cu spirit de echipa si doritori de o experienta unica
Persoane rezistente la munca, energice, muncitoare si sanatoase.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
•Salariul minim 1100 Euro.
Salariul maxim 2300 Euro.
•Cazarea,masa si asigurarea medicala GRATUITA!
•Bilet de autocar GRATUIT - INTORS
•Suport permanent 24h din 24.
Durata, modul de acordare si drepturile banesti aferente concediului de odihna .

Conditiile de asigurare a hranei: Se asigura 3 mese / zi
Angajatorul contribuie la asigurarile sociale conform legii, asigurandu-se evitarea dublei impuneri sau a dublei perceperi de contributii de asigurari sociale. Toate taxele si impozitele care greveaza asupra venitului angajatilor sunt achitate conform legislatiei in vigoare.

Asigurarea medicala: Asigurarea medicala a angajatilor romani este similara cu cea a angajatilor greci.

Acordarea de despagubiri angajatilor romani in cazul accidentelor de munca, al bolilor profesionale sau al decesului: Acordarea acestor tipuri de despagubiri se face conform legislatiei in vigoare.

Glogal Jobs 4all Ltd este o firma cu obiect de activitate managementul in domeniul resurselor umane acesta constand atat in recrutarea de forta de munca ( calificata si necalificata ) cat si in plasarea acesteia pe plan international in functie de necesitatile pietei muncii. Datorita intrari Romaniei in Uniunea Europeana piata muncii pentru personalul din romania a crescut.

Firma noastra colaboreaza cu firme specializate in plasarea fortei de munca din Grecia, si Cipru.Prin acest site speram sa fim cat mai aproape de cerintele dvs precum si usurarea comunicarii intre noi si dvs.