Femei necalificate Hotelier-Turism

ACCESM & M.B.R. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Femei pentru Hotel-Restaurant necalificate /calificate,
Varsta cuprinsa intre 18-55 ani apte de munca clinic sanatoase
Cameriste –salariu nett 750 euro ,cazare si masa asigurata
Ajutor ospatarite,Ospatarite /Barmanite –salariu-750 euro cazare si masa asigurata
Spalat vase si Ajutor Bucatarie salariu nett 750 euro cazare si masa asigurata-
Ingrijire Batrani, salariu 600 euro nett cazare si masa asigurata
Ospatarite si Barmanite cu experienta –fara calificare salariu nett 750 euro +tips cazare si masa asigurata
Perioada contractuala minim 3 luni maxim 30 decembrie 2011 cu posibilitate de prelungire la cererea dvs dupa sarbatori
Asigurari sociale si medicale platite de angajator
Plecari incepand cu 10 Aprilie 2011 in fiecare saptamana
Taxa fisa inscriere procesare dosar -200 ron
Taxa mediere la semnarea contractului de plecare 150 euro
SOLICITATI FISA DE INSCRIERE,SI PASII DE URMAT IMPREUNA CU DETALII SI ACTE NECESARE DE PLECARE PE ADRESA accesm.office@gmail.com
Sau sa sunati la
Mobil : ---0766.555.137-SAU—0749.119.868
Zilnic de luni-sambata intre 10-19

CERINTE

Femei cu varste cuprinse intre 19-50 ani apte de munca clinic sanatoase fara antecedente penale cu doritna de munca Experienta si limba straina nu este necesara dar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

cazare si masa asigurata de angajator

Agentie de recrutare si plasare forta munca strainatate ,acreditata de Ministerul Muncii care are colaborari directe cu angajatorii straini pentru agricultura, hotelier-restaurant. industrie, etc