Femei,Barbati si , cupluri pentru agricultura, si hotel-restaurant,,Necalificati/calificati si sudori rgon-,lacatusi tubulatori

ACCESM & M.B.R. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Femei, Brabati, si Cupluri
Varsta cuprinsa intre 19-60 ani
Agricultura Spania-varsta 19-50 ani salarii(700-900euro)
--Grecia --Femei cu varsta intre 19-50 ani necalificate/calificate, cameriste, pensiuni, ospatarite si ajutor ospatarite, barmanite si ajutor. spalat vase, menaj hotelier, ajutor bucatarie
Salarii intre 700-900 euro net in mana cazare si masas asigurata
ITALIA
Ingrijire batrani varsta intre 20-60 ani cazare si masa asigurata, salarii intre 650-850 euro net
Cameriste cu varste intre 19-45 ani cazare si masa asigurata,750-900 euro net
OLANDA -GERMANIA Sudori Argon si Lacatusi Tubulatori cu proba de lucru
PLECARI IMEDIATE LA TOATE DOMENIILE
Detalii pe adresa noastra de e- mail accesm.office@gmail.com sau la tel.
TEL.— 0766.718.274 sau–0770.984.393

CERINTE

Femei barbati, cupluri cu varste cuprinse intre 18-60 ani, apti de munca ,clinic sanatosi ,fara antecedente penale ,antialcoolici si dornici de munca

BENEFICII OFERITE

salarii tentante, ore suplimentare cazare, masa

Agentie de recrutare si plasare forta munca strainatate ,acreditata de Ministerul Muncii care are colaborari directe cu angajatorii straini pentru agricultura, hotelier-restaurant. industrie, etc