chelnerite,cameriste pt.hoteluri,barmanite,ajutoare la bucatarie in Grecia,sezonul 2011

GLOBAL-WORK.GR

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. chelnerite,barmanite,la restaurante si hotelurile de pe insulele din Grecia
2. cameriste,menajere pentru hoteluri
3)ajutoare la bucatarie

CERINTE

-sa aibe aspect fizic placut
-sa poata conversa in limba engleza(nivel conversational)
-sa aibe varsta 18-35 ani,sociabile si dispuse sa lucreze pana la 10-12 ore/zi

BENEFICII OFERITE

-se ofera posibilitatea de a lucra intr-un cadru legal si placut
-cazarea si masa, sunt oferite gratis de angajator
-salariu de 800-1000euro/luna
-perioada contractului pe o perioada de minim 6 luni(aprilie-septembri)
-compania noastra percepe un comision de 200euro care v-a fi extras din prima luna de munca
Pentru alte detalii puteti contacta reprezentantul nostru la nr. de tel:0764616190 sau vizitati ste-ul companiei www.global-work.gr, globalwork20@yahoo.com

RECRUTARE PERSONAL PENTRU SEZONUL DE VARA 2011 PE INSULELE DIN GRECIA.SE CAUTA CHELNERI,BARMANI,CAMERISTE PENTRU HOTELURI,PERSONAL PENTRU VESELA ETC. SE OFERA CAZARE ,MASA ,SALARIU 800-1000EUR /LUNA. PERSOANELE INTERESATE TREBUIE SA CONVERSEZE LIMBA ENGLEZA(NIVEL MEDIU). SE PERCEPE UN COMISION DE 200EURO DIN PRIMA LUNA DE LUCRU.
PLECAREA SPRE LOCUL DE MUNCA, DIN LUNILE APRILIE-MAI