Chelnerite in insula Corfu/Grecia

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta fete pentru pozitii de chelerite pentru cafenele, cluburi si restaurante din Grecia;

Sunt oferte unde se accepta sa aplice 2 fete-prietene si astfel aveti posibilitatea sa lucrati si sa locuiti impreuna;

Principalele sarcini vor fi:
- intampinarea clientilor si conducerea lor la masa
- prezentarea meniului de bauturi si luarea comenzii de bauturi
- servirea bauturilor
- prezentarea sugestiilor pentru mancaruri
- luarea comenzilor pentru mancaruri si servirea acestora
- pregatirea notei de plata
- incasarea banilor
- curatarea meselor inainate si dupa sosirea clientilor
- curatenie in zone restaurantului

CERINTE

Trebuie sa vorbiti limba Engleza, la nivel minim CONVERSATIONAL

Daca vorbiti si limba Greaca este un avantaj

Trebuie sa aveti experienta de minim cateva luni ca si chelnerita

Ofertele sunt pentru termen lung, deci trebuie sa fiti disponibile pentru ramane la job minim 5-6 luni;

Data de start pentru a pleca in Grecia va fi la 5-7 zile de la semnarea unui contract de angajare;

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit va fi intre 700 euro/luna + tips cu posibilitate de parite la 800

Veti avea cazarea si 2 mese/zi asigurate gratis de angajator

Program va fi de 8-10h/zi

Veti avea o zi libera/saptamana

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate