Chelnerite in Grecia si Cipru

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta fete pentru pozitii de chelnerite in Cipru si Grecia.

Sarcini:
Veti lua comanda de la clienti
Serviti bauturi
Incasati banii
Curatati mesele
Schimbati scrumierele
La inchidere sau inainte de deschidere veti ajuta la curatenia in club

CERINTE

Trebuie sa vorbiti bine limba engleza si daca vorbiti si limba greaca e un avantaj

Trebuie sa aveti experienta anterioara pe pozitie de chelnerita/ospatarita;

Se cauta persoane dragute, sociabile, prietenoase, carora sa le placa sa lucreaze in echipa, si sa se inteleaga bine cu celelalte fete;

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit va fi intre 600-800 euro/luna

Cazarea si 2 mese/zi vor fi asigurate gratuit de catre angajator.

Consultanate pe toata perioada contractului din partea agentiei din Romania

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate