Brutar-Patiser Grecia / Cuplu

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam un cuplu pentru a lucra intr-o brutarie-patiserie din Grecia.Domnul(sotul)va lucra ca brutar/patiser iar doamna(sotia)va ajuta in brutarie,la curatenie,la vanzarea painii,pregatirea gustarilor etc.Salariul oferit ptr.brutar este de min.700 Euro/luna pe intreaga perioada a contractului,iar ptr.sotie 4 euro/ora in extrasezon,cand va fi mai putin solicitata,si 700 Euro/luna in perioada mai-octombrie.Programul de lucru ptr.brutar este de noapte,cu o zi libera pe saptamana.
Contractul se termina pe 31 octombrie 2011.

Business name: Bakery/Pastry Shop Position: 1 couple
Man: Baker/pastry chef
Woman: General duties helper Salary: Man: 700 euros
Woman: hourly payment 4€ until May
May- October- fixed salary 700€
Type of Business: Bakery and Pastry shop Working hours: Man: 8-10 h per day (night shift)
Woman: not fixed schedule until May- as many hours as they need her Day off (Yes/No): 1 day off per week (apart from JULY/AUGUST)
Town / City: Stoupa village, Messinia area, Peloponnese Working period: Asap- 31/10/2010
Accommodation / meals: Free house/ free bread
Website: Duties: Man: able to produce bread and pastry products
Woman: Cleaning, selling, preparing sandwiches etc Qualifications:
English
Age limit: - 35 years old

CERINTE

Experienta profesionala min.2 ani ca brutar/patiser.
Se solicita cunoasterea limbii engleze la nivel conversational (sau a limbii grecesti).
Varsta maxima 35-40 ani.

Candidatii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa trimita urgent un CV,cu fotografie atasata,pe adresa de e-mail: office@aquajobscenter.ro Relatii la tel.0720-507257 ,zilnic intre orele 10.00-18.00.

BENEFICII OFERITE

Cazarea este oferita gratuit.Angajatorul nu ofera si masa,cu exceptia painii si a produselor de patiserie.In spatiul de locuit exista intreg instrumentarul necesar gatitului si servitului mesei.

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.