Barbati Agricultura Grecia

ACCESM & M.B.R. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

AGRICULTURA GRECIA--CARTOFI

Locatie --PATRA
Barbati cu varste intre 19-60 ani
Cules Cartofi (masina speciala care scoate cartofii din pamant,iar muncitorul il culege din urma masinii si depoziteaza in ladite )

Salarizare-- 23 Euro / zi,de la ora 06 la ora 11 dimineata.). Pe timpul zilei nu se lucreaza din cauza temperaturilor ridicate.
Orele suplimentare se pot face dupa ora 17 cand este mai racoare, si sunt platite separat

CAZARE- Asigurata- la nivel de cazare agricola, in corturi .normale -4 pers in cort dar
Se plateste 0.50-1 Euro/ persoană /zi, pt utilitati : lumina, apa,etc.
MASA nu este asigurata fiecare isi gateste

Fiind munca sezoniera,-4 luni- nu se asigura contract de munca. decat Angajament de Munca
Toti oamenii vor fi insotiti de catre reprezentantul firmei romane,pana in Grecia si care va asista la cazarea si organizarea acestora .

Lucrarile la cartofi dureaza cel putin 4 luni.
Dupa aceasta perioada se poate merge in continuare la alte culturi (caise, struguri, etc).prin prelungire Angajament la solicitarea dvs

COSTURI:--200 Ron Fisa accept plecare (depunere dosar)
--200 euro Comision Agentie dar in care ESTE INCLUS SI TRANSPORTUL PANA IN GRECIA

PLECAREA ESTE ORGANIZATA SI V-A AVEA LOC PE --28 APRILIE 2011-- DIN BUCURESTI SI IASI
Detaliile plecarii si a Statiei de plecare vor fi date aplicantilor cu cel putin 48 ore inainte

Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa

accesm.office@gmail.com
grecia.office@gmail.com

TEL. 0749.119.868—0766.555.137

CERINTE

Barbati cu varste cuprinse intre 19-60 ani apti de munca clinic sanatosi fara antecedente penale antialcoolici ,dornici de munca

Agentie de recrutare si plasare forta munca strainatate ,acreditata de Ministerul Muncii care are colaborari directe cu angajatorii straini pentru agricultura, hotelier-restaurant. industrie, etc