Asistent Receptie / insula Aegina

Ascensi Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru, Asistent Receptie la Hotelul Princess Sissy din insula Aegina, Grecia, in program part-time (4h/zi). Angajatorul ofera un mediu de lucru relaxat, prietenos si profesionist, garantat de incheierea sezonului trecut cu 0 reclamatii din partea oaspetilor.
Acest program permite imbinarea experiente de munca cu o vacanta prelungita si distractiva pe una dintre cele mai bogate insule in istorie, puncte turistice si locatii de vis, din Grecia.

CERINTE

Conditii de eligibilitate:

* student sau proaspat absolvent domenii turism, management, business management, economie, indiferent de forma de invatamant: masterat, facultate sau scoala profesionala
* cunostinte de limba: Greaca (nivel mediu)
* avantaj - cunostinte pentru orice alte limbi straine: Engleza, Germana, limbi Scandinave, Franceza, Italiana, Rusa
* avantaj - experienta in domeniul hotelier/ restaurant

BENEFICII OFERITE

Cazare: DA
Masa: DA, 2-3/zi
Start date: Mai
Durata: 4-5 luni

Suntem o companie de consultanţă în Resurse Umane şi Business Management. Tot ceea ce facem întreprindem, realizăm cu pasiune, transparenţă şi implicare, iar acest lucru se reflectă în rezultatele clienţilor noştrii.