Animatori - dansatori - solisti vocali - acrobati - numere circ

Remarc Sunseafun

Job expirat

RESPONSABILITATI

POZITII DISPONIBILE PENTRU O PERIOADA DE 3- 12 LUNI:
* Sports Entertainer – Animator Sportiv
* All Round Entertainment
* Chidren Animator – Kids Animator
* Dancer/ Singer
* Fitness Instructor – Gym instructor

Locurile de munca sunt in hoteluri de 4 si 5 stele, baze sportive in insule precum Creta, Zakynthos, Rhodos, Santorini, Corfu sau in Cipru .

- Se lucreaza in echipa de 6- 10 animatori intr- un hotel. Supervizarea este asigurata de Team Leader
- Se asigura training 1 saptamana!

Contractul se desfasoara intre lunile martie - octombrie.
Data de incepere poate fi din luna Martie, Aprilie, Mai, Iunie, Iulie.

CERINTE

Vorbitor de limba engleza mediu (cunoasterea altor limbi straine constituie un real avantaj: germana, rusa, franceza, italiana );

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- salarizare - INTRE 500 - 2000 EURO
- masa si cazarea GRATUITA
- bilet de avion GRATUIT INTORS ( doar Grecia - in limita a 200 de euro)
- Bonus 200 Euro la sfarsitul contractului - doar in Cipru.
- suport permanent 24h din 24 pe toata perioada contractului
Programul de munca este de 8- 9 ore/ zi, 6 zile/ saptamana.
- TRAINING la locul de munca in Grecia / Cipru- este asigurat de catre angajator;

Activeaza pe piata din Grecia si Cipru de peste 20 de ani si este una din companiile de prestigiu din domeniul entertainment hotelier. Suntem foarte pretentiosi cu clientii nostri si ne rezervam dreptul de a selecta hotelurile cu care colaboram pentru a oferi angajatilor si colaboratorilor nostri cele mai bune conditii de munca.