Mecanic utilaj

SC STYLE CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigură întreţinerea şi efectuarea activităţilor specifice utilajului ;
Verifică starea de funcţionare a maşinii, adoptă măsuri de urgenţă, anunţă apariţia defecţiunilor şi participă la remedierea acestora. Asigură întreţinerea zilnică a utilajului;
Este direct răspunzător de integritatea fizică a utilajului;
Urmăreşte ca utilajul să aibă reviziile tehnice şi lucrările de întreţinere efectuate la termen, conform graficului;
Asigură cu materii prime locul de muncă şi realizează operaţii de întreţinere / reparaţii a utilajului din dotare;

CERINTE

Absolvent de liceu sau scoala profesionala in domeniul tehnic;
Calificare in meseria de mecanic;
Experienta in intreținere și reparatii utilaje industriale si de constrctii.

BENEFICII OFERITE

Oferim conditii bune de munca precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa dinamica si profesionista.
Pachet salarial motivant;
Abonament servicii medicale;
Tichete de masa;
Ne puteti transmite CV-ul pe adresa de e-mail : florina.ionescu@styleconstruct.ro sau ne puteti contacta la nr. de telefon 0722294127.
Locatia jobului se afla in Com. Gradinari, jud. Giurgiu

S.C. STYLE CONSTRUCT S.R.L. dispune de personalul, materialele, mecanizarea si know-how-ul necesare executarii unei largi varietati de obiective de constructii, respectand conditiile impuse de proiectele de executie, indiferent de gradul lor de complexitate.
Angajaţii şi managementul sunt cele mai importante bunuri ale societăţii noastre. Criteriile de bază ale politicii noastre privind angajarea personalului sunt experienţa – din punct de vedere al vechimii în muncă şi al complexităţii lucrărilor executate anterior - gradul de calificare în specializare, cunoştinţele profesionale complementare şi cunoaşterea unor limbi străine – termeni de specialitate şi cunoştinţe de bază.
Preocuparea noastra constanta este raportul calitate – performanta – pret, seriozitate si promptitudine, ceea ce a condus la consolidarea cu fiecare an a imaginii societatii, mentinerea si extinderea clientilor cu fiecare an.