OPERATOR de TEREN - Sondaj de opinie door to door la nivel NATIONAL

AB RESEARCH GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Calități ale candidatului ideal:
Abilități de comunicare și interacțiune.
Operativitate și eficiență în activitatea de teren și în interacțiunea cu coordonatorii.
Atenția la detaliu este necesară în completarea chestionarului și a documentelor aferente.
Capacitate de înțelegere și aplicare a instrucțiunilor primite de la coordonatori.
Disponibilitate de deplasare în cadrul județului de reședință sau la nivelul localității.

CERINTE

Responsabilitățile operatorului de sondaje în teren:
Culegerea de date conform instrucțiunilor aferente fiecărui sondaj.
Completarea corectă și completă a chestionarelor și a celorlalte documente aferente.
Realizarea sondajelor conform regulilor de eșantionare a străzilor și gospodăriilor.
Comunicare permanentă cu coordonatorii.
Respectarea termenelor de predare.
Respectarea termenilor contractuali și a confidențialității datelor personale.

BENEFICII OFERITE

Programul de lucru este flexibil.
Coordonatorul pune la dispoziția operatorului toate instrumentele necesare culegerii datelor.
Fiecare chestionar realizat conform cerințelor este remunerat.
Transportul în afara localității de reședință este decontat.

AB RESEARCH GRUP este o companie de cercetare socială cu capital românesc, înfiinţată în 2002. AB RESEARCH GRUP este specializată în auditul cercetărilor de tip cantitativ şi calitativ, certificată ISO 9001/2008 în acest domeniu. Experienţa AB RESEARCH GRUP în domeniul culegerii datelor sociale cantitative şi calitative, al verificării şi controlului culegerii şi introducerii datelor din sondajele de opinie este validată de cei peste 11 ani de experienţă pe piaţa românească în acest domeniu precum şi de contracte în domeniu pe care le-am desfăşurat în această perioadă pentru instituţii de prestigiu.