MEDIC VETERINAR DE FERMA

SC AVICOLA BUCURESTI SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Examinarea stării de sănătate a păsărilor şi efectuarea necropsiilor;
- prescrierea tratamentelor şi efectuarea vaccinarilor;
- respectarea măsurilor de biosecuritate şi efectuarea acţiunilor DDD;
- întocmirea evidenţelor aferente activităţii de medic de fermă.

CERINTE

Studii superioare de specialitate.
Constituie un avantaj cunoaşterea limbii engleze nivel mediu/avansat şi bune cunoştinţe de operare PC.
Dinamic, comunicativ, responsabil.
Dorinţa de afirmare, interesat de carieră.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant şi condiţii bune de desfăşurare a activităţii.
Tichete de masa.
Transport asigurat pentru localitatile din apropierea fermelor situate in localitatea Mihailesti, jud. Giurgiu.

S.C. Avicola Bucuresti - societate cu renume pe piata aviculturii romanesti, producator de puicute o zi Lohmann Brown si in varsta de 16 saptamani.
Este un important furnizor de oua consum pe piata romaneasca.