Farmacist Manager

SENSIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea operationala a personalului din farmacie;
Monitorizarea eliberarii medicamentelor si a calitatii serviciilor oferite clientilor de catre Farmacisti si Asistenti;
Asigurarea aprovizionarii farmaciei cu medicamente si produse non-pharma;
Analiza istoricului rezultatelor financiare si stabilirea strategiei pentru atingerea obiectivelor in perioada urmatoare;
Motivarea si dezvoltarea echipei.

CERINTE

Studii superioare - Facultatea de Farmacie;
Experienta de minim 3 ani in pozitii de Farmacist sau Farmacist Supervizor in farmacii de circuit deschis
Posesor Autorizatie Libera Practica sau Certificat de Membru al Colegiului;
Orientare catre piata si client, abilitate in a stabili prioritati si a delega, atitudine proactiva;
Abilitati de comunicare si relationare, orientare catre dezvoltarea echipei.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu de lucru profesionist.

A&D Pharma este cel mai mare grup farmaceutic din Romania care include compania Mediplus – lider national in distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, Sensiblu – cel mai mare lant de farmacii cu acoperire nationala din Romania si fundatia Sensiblu ce se implica activ in proiecte sociale.
Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea!
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!