EXPEDITOR/FORWARDER TRANSPORTURI DE MARFA

Efe Vultur International Transport

Job expirat

RESPONSABILITATI

-gestionarea bazelor de date de clienti si furnizori
-dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori, mentinerea permanenta a contactului cu acestia
-coordonarea si controlul expeditiilor de marfa
-urmarirea incasarilor si platilor
-realizarea target-ului lunar
-mentinerea relatiei cu clientii/transportatorii (transmiterea, monitorizarea si finalizarea comenzilor)
-identificarea celor mai bune solutii de transport
-intocmirea ofertelor de transport
-negocierea si transmiterea comenziilor de transport
-organizarea transporturilor (complete si grupaje)
-raportarea periodica a activitatii catre managerul superior
-introducerea datelor operationale in sistemul informatic

CERINTE

Candidatul ideal: POZA LA CV ESTE OBLIGATORIE!

-obligatoriu engleza avansat / si alte limbi internationale, constituie avantaj;
-operare PC;
-orientare catre client;
-rezistenta la stres;
- persoana comunicativa, convingatoare si persuasiva, organizata pentru a face fata mai multor sarcini in acelasi timp;
- cu initiativa si orientare catre rezolvarea problemelor, flexibilitate;
- abilitati de vanzare si negociere;
- seriozitate si punctualitate;
- spirit de echipa,planificare si negociere

EFE VULTUR INTERNATIONAL TRANSPORT, de a împărtăși cunoștințele și experiențele cu personal experimentat cu parteneri valoroși ne bucurăm de emoție și mândrie. Încă de la începuturile sale, compania noastra ofera servicii în transportul internațional si detine Licenta de Transport.
Compania noastra deține 25 Camioane cu numere turcesti, Mega și Prelate normale.

LINIE SCANDINAVE

* SUEDIA * DANEMARKA
* NORVEGIA
* FINLANDA

LINIE EUROPA

* ROMANIA * POLONIA * SLOVACIA * TURCIA
* SPANIA * PORTUGALIA * İTALIA * BELGIA
* AUSTRIA * OLANDA * UNGARIA * UKRAINA