Curier Logistic - oprator PC -Giurgiu

SC ECONT FOR YOU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-raspunde de realizarea obiectivelor comerciale ale companiei;
-participa la intocmirea strategiilor legate de vanzarile, coordoneaza si participa direct la activitatilor de realizarea lor;
-intretine zilnic relatie cu clientii companiei
-> consulta si informeaza profesioanal clientii privind conditiile, preturile si serviciile suplimentare care pot folosi prezentindu-le intreaga informatia necesara;
-> negociaza cu clientii prezenti si potentiali pentru stabilirea conditiile de lucru individuale, intocmirea si semnarea contractelor corporate.
-face raporturi si analizeaza rezultatele din contactele comerciale efectuate, starea pietii, pozitionarea serviciilor companiei;
-lucreaza cu soft realizat special pentru aceasta activitate

CERINTE

-educatie superioara;
-permis de conducere;
-capabilitate de lucru in mediu dinamic si sub presiune ;
-echilibru emotional si atitudine orientata catre clientii ;
-capabilitate de lucru in echipa;
-cunoasterea limba engleza,limba bulgara reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Stabilitate si siguranta garantate de regulile de lucru clare si exacte.
-Cursuri de instruire initiala si ridicarea nivelului de calificare;
-schema pentru marirea castigurilor, in stransa legatura cu rezultatele obtinute;
-munca dinamica in echipa de profesionisti
Daca pozitia prezinta un interes pentru Dumneavoastra, va rugam sa trimiteti CV cu fotografie la adresa: bucuresti@econt.com . Econt For You SRL are obligatia sa pastreze si utilizeze datele trimise de dvs numai in scopul acestei recrutare.

Econt For You este parte a unui grup de logistica Econt Express, cu sediul companiei pe piata bulgara . Econt For You va ofera servicii de curierat.