Specialist in vanzari articole outdoor/ szakelado

Country Wild SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banii nu sunt totul in viata.
In weekend ne odihnim nu muncim, daca vrei un loc de munca langa care o sa ai si viata privata si timp liber atunci aplica. Poti sa inveti secretul comertului modern impreuna cu noi. Vanzator in magazin vestimentar in Gheorgheni - Gyergyószentmiklós (jud HR), carte de munca cu 8 ore/zi.

CERINTE

este avantajul tau daca ai cunostinte operare PC (Microsoft Office – Word, Excel, E-mail).
E util daca iti place sa oferi informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire, intretinerea ale produselor.
Aplica daca nu e greu sa identifici nevoile clientilor si oferi consultanta in alegerea produselor.

Te döntöd el, mennyit akarsz megtanulni és mennyi pénzt akarsz kapni ezen a munkahelyen.
Korábbi legügyesebb munkatársaink a gyakorlatias információkat, amit tanultak, hasznosították, amikor vállalkozást alapítottak.  Más, aki nagy külföldi klinikán dolgozik,  jó volt, hogy ismerte a hatékony munkaszervezést vagy vezető beosztásba került és a kommunikációt kamatoztatta.

Cerinta pentru limbi vorbite maghiara, romana; Limba franceza si engleza constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Candidatul ideal intr-un an ajunge la salariul de 3000ron/luna.
Se pot prezenta si persoane fara experienta, daca au capacitati si vointa pentru a invata, cu viziune pe termen lung.

Lehetőség neked vagy ismerősödnek ha itthon a családod és barátaid mellett szeretnél élni és dolgozni.

Preferam tineri familisti si asiguram pentru ei conditii compatibile cu cresterea copiilor.

Cautam persoane pentru a forma o echipa adevarata.
Va putem oferi experienta accumulata in 20 ani.
Colaboram cu cei mai buni producatori din lume cu inovatie cotinua

DESCRIEREA FIRMEI

Sport es turafelszerelesek forgalmazasa