Tamplar mobila pentru producția de iahturi,CU SI FĂRĂ CUNOȘTINȚE DE LIMBA GERMANA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Tâmplar mobila pentru producția de iahturi

Tara:Germania

harta_politica_Germania

Locație : Baden-Württemberg,
Poziții disponibile: 3
Locul de munca: Companie privata
Salariul : începând cu 10,50 € brut/ora, + Sporuri: 6 € net /ora lucrata, Min. 1.900 EUR net /luna

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza în medie 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator contra cost ,
Costul transportului Romania -Germania plătit de angajat.
Ore suplimentare ,

Sarcini si competente obligatorii:

Construcții mobila, pregătirea pieselor de mobila, Prefabricare de componente de mobilă
Montarea modulelor de mobilier conform desenelor tehnice și specificațiilor
Producția de mobilier cu o calitate superioară și fără erori
Utilizarea mașinilor standard de tâmplărie

Condiții de recrutare:

Tâmplar / Lucrător calificat cu calificare lemn , experienta vasta – producerea de mobilier in conformitate cu desenele tehnice si specificațiilor
Experienta profesionala, min. 2 ani
Persoana doritoare sa lucreze in Germania pe o perioada îndelungata
Permis de conducere si mașina proprie (constituie un avantaj)
Aptitudinii: limba germana –nivel mediu – B1 (constituie un avantaj)
Fiabilitate absoluta si capacitatea de a lucra independent
Grad ridicat de flexibilitate, performanță și orientare echipa

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.