Stivuitorist in Germania

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie: Rennerod (Rheinland-Pfalz) sau Bayern
Responsabilitati: conducerea stivuitorului si alte activitati generale in depozit. (impachetarea marfii, depozitarea ei, etc.)

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:
• cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional ( Nivel: A2 ) – cerință obligatorie;
• detinerea atestatului ;
• experiență în domeniu;
• mașină personală – constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile Dvs. :
• cazare asigurată de angajator, plătită de beneficiar( 250 euro );
• de la 9,23€ brut/ora + 16 € net/ zi lucrata;
• contract de muncă legal în Germania ;
• concediu platit 24 zile/an;
• asigurare în caz de accident;
• asigurare medicală;
• posibilitate de avans;
• consiliere permanentă din partea echipei noastre.

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"