sortat si ambalat legume si fructe;fabrici de procesare de peste si carne germania

JOB SELENA CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC JOB SELENA CONSULT SRL
e-mail:selena_jobs@yahooo.com
Tel: 0764 510 187
IASI – ROMANIA

Oferta agricultura si produse agroalimentare Germania,

CANDIDATI: barbati,femei si cupluri.

POST,FUNCTIE:

Sortat si ambalat legume si fructe.
Fabrici de procesare de peste si carne.

Conditii de munca :

perioada contractului 6 luni – 1 an.
se plateste intre 4 si 6 Euro/ora.
program lucru 8 ore/zi.Dupa posibilitatea candidatului se muncesc si 10-14 ore/zi in agricultura si industrie in tarile din UE.
cazare este asigurata de angajator:se platesc utilitatile de DVS. 40 euro/luna
masa nu este asigurata de angajator
transport platit de Dumneavoastra (in cazul in care nu aveti bani de transport va plateste angajatorul pana in Germania si va retine din primul salariu).

NU PERCEPEM COMISION DE LA DUMNEAVOASTRA, CI DE LA ANGAJATOR.

La sosirea contractului plecarile sant din Tirgu Mures s-au din Cluj.

NOTA : veti fi anuntat telefonic cand vor sosi contractele de munca.

TAXA PROCESARE ACTE PLATIBILA PRIN POSTA SAU LA SEDIUL FIRMEI ODATA CU DEPUNEREA ACTELOR: 150 LEI NERAMBURSABILI LA ADRESA: OFICIU POSTAL NR.1 IASI pe numele URSU ALEXANDRA IOANA.

Acte necesare pentru dosar:

- cazier judiciar
adeverinta medicala de la medicul de familie
copie buletin
copie certificat de nastere
certificate de calificare si diplome
copie certificat de casatorie (pentru cei casatoriti)

Adresa societatii noastre pentru trimitere documente:
URSU DUMITRU
str. Luca Arbore,nr.4 (fostul sediu DEDEMAN)
IASI - ROMANIA

NOTA: in momentul cand puneti dosarul la posta,puneti numarul de telefon si daca e posibil,un CV in interiorul dosarului,si ne anuntati telefonic sau pe adresa de e-mail pentru a merge sa ridicam actele.

CERINTE

motivat la lucru;experienta se dobandeste la locul de munca

BENEFICII OFERITE

transportul pana in germania le revine candidatilor dar la intelegerea cu angajatorul le poate plati urmand ca din primul salariu sa le retina.

DESCRIEREA FIRMEI