Soferi masina mare tonaj (Categoria B,C, E) pentru Germania

SC KANNE&JOOS VERDE ENERGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza transportul marfii (sticla) la distanta de 50 km fata de fabrica
- Se incadreaza in programul stabilit pentru incarcarea/livrarea marfii
- Respecta timpii de conducere/odihna precum si legislatia rutiera in vigoare
- Preda la timp si complete, documentele aferente marfurilor transportate precum si documentele specifice activitatii.

CERINTE

- experienta minim 3 ani
- cunostinte de limba germana, nivel conversational obligatoriu
- card tahograf
- atestat sofer profesionist (C,E)
- cunostinte minime mecanica
- fara cazier

BENEFICII OFERITE

- angajare in Romania, locul de munca in Germania
- salariu motivant 1800 euro
- program de lucru 220 ore/luna
- locuinta decenta asigurata (inclusiv bucatarie comuna)
- transport asigurat

Puteti trimite CV-ul + foto la adresa de email: ofertangajare@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de plasare a fortei de munca in strainatate