Sef de compartiment lucrari de gradinarit si amenajare a teritoriului

SC SONIAN CUGIR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru compartimentul nostru aferent lucrarilor de gradinarit si amenajare a teritoriului cautam un sef de compartiment motivat/angajat. Responsabilitatile Dvs:
- conducerea in mod responsabil a compartimentului de lucrari de gradinarit si amenajare a teritoriului;
- coordonarea proiectelor si santierelor inclusiv planificarea activitatii personalului si ingrijirea clientilor;
- atributii specifice de maistru pentru proiecte ca si la receptia finala dupa finalizarea/terminarea comenzii;
- conducerea in mod indeprendent a negocierilor cu furnizorii si subcontractantii;
- achizitii strategice si planificarea cumpararilor pentru fiecare proiect in parte;
- gestionarea din punct de vedere comercial a santierelor inclusiv intocmirea facturilor/contabilitate

CERINTE

Profilul Dvs:
- o experienta de mai multi ani in domeniul gradinaritului si al amenajarii teritoriului;
- cunostinte de limba germana obligatorii;
- cunostinte de specialitate avansate in domeniul constructiei stradale si de pavare;
- experienta in analizarea si citirea planurilor de santier si a nivelarilor la/de inaltime;
- permis de conducere clasa 3 si abilitati de utilizare a masinilor/utilajelor de constructii;
- personalitate convingatoare cu o puternic simt de orientare;
- calitati de conducere si gandire antreprenoriala;
- un „Teamplayer“ cu talent organizatoric
Sunteti o persoana cu experienta in toate aspectele corespunzatoare lucrarilor de gradinarit si amenajare a teritoriului si puteti sa entuziasmati si sa motivati echipa dvs in aceeasi masura ca si client si partener? Sunteti ambitionat si doriti mai mult? Interesat? Atunci aplicati pentru acest post.

BENEFICII OFERITE

Ce va oferim:

- un domeniu diversificat de activitate in care sa puteti dovedi aptitudinile, competentele, creativitatea si ambitiile Dvs;
- o echipa dinamica si receptiva va asteapta si va va sustine in munca Dvs;
- aferent calificarii si activitatii Dvs veti primi in cadrul firmei noastre o remuneratie corespunzatoare cat si alte prestatii de natura sociala.

Pentru compartimentul nostru aferent lucrarilor de gradinarit si amenajare a teritoriului cautam un sef de compartiment motivat/angajat.