Rezident Psihiatru

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam 4 medici rezidenti pentru specialitatea Psihiatrie.
Spitalul este localizat in sudul Germaniei(in apropiere de Stuttgart)

Oferim:

- Excelente oportunităţi de formare pe plan profesional
-Curicula de pregatire bine structurata
- Pachete salariale motivante
- Perspective de viitor intr-un sistem medical specializat, inovator si in continuu proces de modernizare

Suport pentru :
- toata perioada de interviuri
- formalitati de angajare si relocare

Costurile necesare interviului din Germania : deplasare, cazare, masa,formalitati de angajare si relocare, permisul de munca,etc. sunt suportate de compania noastra .

Nu percepem comision sau alte taxe de la medici!

CERINTE

Limba straina: Germană: Mediu

Experienta nu este necesara dar reprezinta un plus.
Cunostinte de limba germana - minim nivel B1

INTERMARIN was built end 2007 by Inter Marine Group, www.intermarine.pl and became independent in 2009. We are a specialised company in personnel management offering professional and high quality recruitment services. We have established a reputation as a professional, service-focused organization and we continue our success and growth with an ever increasing base of satisfied clients.