Programator PLC

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activităţi:

- Programarea și punerea în funcțiune a sistemelor PLC, de preferință Siemens S7 și Portalul TIA
- Punerea în funcțiune a sistemelor noastre de automatizare la clienții din Germania și din străinătate
- Instruirea utilizatorilor finali
- Pregătirea documentației

Abilitati personale:

- Mod de lucru pe cont propriu și responsabil
- Lucrul în echipă
- Flexibilitate
- Tinuta sigura in fata clientilor

Oferim:

- Colaborarea într-o echipă tânără, dinamică și motivată

CERINTE

- Formare profesională în domeniul electrotehnic
- Experienta in sistemele de control PLC și HMI
- Cunoașterea tehnologiei
- Cunoștințele mecanice dorite
- Clasa B de conducere
- Disponibilitatea de a călători (misiuni la nivel european)
- Bune abilități de limba germană
- Bune abilități în limba engleză
- Experiența în automatizare constituie avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"