Personal pentru curatenie/ cleaning Germania

workineuropa recruiting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti un loc de munca in Germania?
Workineuropa ofera locuri de munca in curatenie/cleaning in Germania,locatie Holdorf!
Avem disponibile 4 locuri de munca pentru femei si cupluri!
Plecare imediata!

Se ofera:
-salariu de 11,50 euro brut/ora
-cazare asigurata si platita de angajator,pe tine te costa doar utilitatile(apa,gaz,lumina,internet)-in jur de 150 euro/luna
-contract de munca german legal

Crezi ca esti persoana potrivita!?
Alatura-te echipei noastre!
Dorim sa te cunoastem!
Nu se percepe comision!
Nu platim transport in avans din Romania in Germania!

Aplica acum :
Telefon :+040746740421

Confidențialitatea pe parcursul întregului proces de recrutare, în conformitate cu Regulamentul general privind protecția datelor RGPD și Datenschutzgrundverordnung DSGVO - (UE) 2016/679 - este absolut garantată.

CERINTE

Se cere:
-limba germana/engleza nivel minim A2
-experienta in curatenie institutii sau dorinta de adaptare in acest domeniu de activitate
-permis de conducere reprezinta un real avantaj/ se pune la dispozitie masina companiei
-seriozitate si dorinta de implicare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-concediu anual platit,cat si de sarbatori
-asigurari medicale KV
-asigurari sociale SV

Recrutrutăm ingineri (mecatronic, automatizare, electrotehnică, electronică, construcții mașini, etc.), specialiști în domeniul construcțiilor (ingineri, zidari, dulgheri, instalatori, tâmplari, electricieni, zugravi) precum si personal necalificat in toate domeniile, logistica, depozite, producție, șamd.

Avantajele dumneavoastră
Profitați de know-how-ul și banca noastră de date cu poziții libere, permanent adusă la zi prin contactul online cu marile companii și firme, pt găsirea unui loc de muncă în Germania și Olanda.