Personal Hotel

Recruitment Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nou: Contracte de munca in hoteluri si pensiuni in Germania si Austria. Exista si posturi fara limba straina: cameriste, debarasator, spalator de vase, hamal, valet. Posturi cu limbi straine: ospatari, chelneri, bucatari, ajutori de bucatari, receptie. Fara preselectii-angajare pe loc. Contractele se semneaza direct cu angajatorii in limba romana.Ultimele plecari inainte de sarbatori.

CERINTE

Seriozitate.
Persoane fara probleme legale, medicale.
Persoane educate, ingrijite.
Beneficiati de transport pana in Germania.
Asigurare medicala.
Cazare, mancare suportate de angajator.
Drept de prelungire a contractului de munca.

BENEFICII OFERITE

Siguranta 100% de plecare prin fortele de munca, cu contract pe teritoriul Germaniei.

I.R.C. companie finantata integral prin capital privat, specializat in furnizarea serviciilor profesionale de recrutare si plasare a fortei de munca in locuri de munca vacante in strainatate. Compania noastra detine toate acreditarile cerute de legea romana pentru furnizarea serviciilor, fiind inregistrata ca agent de plasare forta de munca sub nr.67/2012 la ITM cat si AJOFM. Experienta noastra in domeniul resurselor umane este dovedita prin plasarea catre locuri de munca vacante din companii straine a unui numar mare de solicitanti