Personal calificat în industria cărnii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Operarea de utilaje și echipamente moderne în producția și ambalarea alimentelor din carne.
• Asigurarea unui flux continuu al producției în funcție de performanța liniei.
• Monitorizarea și controlul continuu al parametrilor și condițiilor mașinii și al produsului.
• Fabricarea și prepararea produselor din carne tocată.
• Porționarea, pregătirea și împachetarea semipreparatelor din carne.
• Încărcarea și descărcarea materiilor prime, materiilor auxiliare și a produselor finite.
• Respectarea reglementărilor aplicabile în materie de securitate și igienă în muncă.

CERINTE

• Are cunoștințe și experiență în prelucrarea și procesarea produselor din carne si nu numai.
• Este o persoană flexibilă, motivată și rezistentă la stres; prezintă spirit de echipă.
• Are un stil de lucru independent, responsabil, cu orientare spre obiective și soluții eficiente.
• Are un nivel ridicat de conștiinciozitate în executarea lucrului după standardele de igienă și calitate.
• Prezintă disponibilitatea de a-și asuma responsabilitatea lucrului efectuat.
• Este dispus să lucreze ore suplimentare, în schimburi și la sfârșitul săptămânii.
• Cunoașterea limbii germane constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Firma vă oferă posibilitatea de a primi cazare și transport contra cost. Contractul de muncă îl veți încheia direct cu fabrica din Germania, fără costuri suplimentare sau comisioane.

Pe lângă cele 6 săptămâni de concediu pe an, sporul de lucru pe noapte (începând de la 25%), sporul de lucru duminica (de 50%) și în zilele de sărbătoare (de 100%), vă putem pune la dispoziție diferite oferte atractive, cum ar fi posibilitatea de a achiziționa o bicicletă electrică în rate, reduceri la achiziționarea produselor noastre, cantină cu mic dejun, cadouri pentru fiecare angajat la sărbătorirea zilei de naștere, precum și participarea la numeroase evenimente pe care firma noastră le sponsorizează.