Operatori CNC mașină de îndoit (Abkant) - Germania

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Executia pieselor conform documentatiei technice;
• Realizarea de operatii de reglare, ajustare parametrii (Trubend / Trumpf)
• Citirea planurilor si confectionarea pieselor
• Activitati de control al calitatii
• Intretinerea utilajelor de lucru in bune conditii de functionare

CERINTE

• Condiție de bază: limba germană la nivel conversațional (B1)
• Cunoștințe de desen technic
• Cunoștințe de utilizare a instrumentelor de măsură și control

BENEFICII OFERITE

• Contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata;
• Salariu incepand de la: 9,85€+ 0,85€/ brut pe ora + 20 € net diurna/ zi activa
• Cazare asigurată de angajator, plătită si de beneficiar( 252,48 euro );
• Concediu platit 24 zile lucratoare/an;
• Asigurare în caz de accident;
• Asigurare medicală;

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"