Operator de instalații și operator de mașini

POD Int. Personalberatung GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doriți un loc de muncă în Germania?

La POD Personalberatung am ajutat mai mult de 500 de persoane să găsească un loc de muncă permanent în Germania. Vă ajutăm să găsiți locul de muncă pe care îl meritați, indiferent dacă vorbiți sau nu limba germană. Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă stabil și a unui viitor profesional, aceasta este șansa dumneavoastră.

Ce căutăm?

Pentru clientul nostru, căutăm o persoană care poate;

- Exploatarea instalațiilor de producție.
- Asigurarea procesului de producție.
- Controlul și asigurarea calității.
- Întreținerea și curățarea instalațiilor.

CERINTE

Cerințe;

-Este de dorit o formare profesională tehnică completă.
-Experiență în operarea instalațiilor și a utilajelor.
-Disponibilitatea de a lucra în schimburi (de la normal la patru schimburi).
flexibilitate și precizie
-Permis de conducere de tip B.
-Căutăm angajați calificați și motivați care sunt dispuși să se mute în Germania pentru o perioadă mai lungă de timp.
-angajați și dispuși să urmeze un curs intensiv de limbi străine (gratuit).

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?

- Cursuri gratuite de limba germană
Preselecția directă a candidaților prin apel video
-Contract permanent direct cu companiile din Germania.
- Salariu atractiv în funcție de experiență și de nivelul de limbă germană -Sprijin în timpul recrutării
-Însoțire în timpul procesului de selecție și ajutor pentru integrarea în Germania.
- Gestionarea locuinței în Germania (chiria va fi plătită de candidat) 200€ cameră într-un apartament comun
-Primul zbor/cheltuieli de călătorie plătite în Germania

Firma POD Int. Consultanță Personală GmbH (societate limitata pe acțiuni) recrutează din anul 2012 persoane specializate/calificate în lucru manual pe un termen îndelungat pentru Clienții nostri din Germania. Munca se va desfășura într-o firma respectiv Atelier/Fabrică corespunzătoare cu calificarea angajatului. În cei 5 ani de activitate am fi putut avea peste 350 de Candidați majoritatea venind din Spania spre Germania pentru oferta de muncă.