Oferta deosebita pt.PROFESIONISTI-GERMANIA

SC ROCONNECT PERSONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta Electromecanici,strungari CNC,programatori masini CNC, operatori masini CNC,electricieni,chimisti,sudori,frezori CNC,operatori turnare prin injectie, tamplari, stivuitoristi,lacatusi mecanici,slefuitori CNC;tamplari,dulgheri,fierari betonisti, foarte buni profesionisti - cu minim 3 ani experienta de preferinta in domeniul productiv (industria constructoare de masini,, componente electronice, motoare, subansamble etc), care au cunostinte de limba germana la nivel conversational.
Jobul se adreseaza candidatilor dornici sa se stabileasca pentru o perioada mai lunga de timp in Germania.
Program de lucru: 40 h/saptamana,salariul pleaca de la 1850E net/luna+25E/zi diurna.
Se ofera contract de munca german, pe o perioada NEDETERMINATA!
Nu se percepe comision de intermediere sau alte taxe ascunse!
Daca doriti un loc de munca sigur, corect si pe termen lung, ne bucuram sa ne contactati!
Va rugam sa verificati in prealabil daca intruniti conditiile mentionate mai sus. Multumim.
Mai multe relatii puteti obtine la telef.: 0742 127 145
CV-ul dvs. il puteti trimite si la adresa de email: recrutare@personal24.ro

CERINTE

Doar cu lb.germana!!!
Se cere experienta in domeniu ,limba germana la nivel B2,carnet de conducere.
Disponibilitate pentru o relocare imediata in Germania pe o perioada lunga.
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana serioasa, constiincioasa, punctuala!
Se pune foarte mare accent pe calitatea muncii depuse.

BENEFICII OFERITE

diurna 25E/zi

Compania noastra este specializata in servicii de resurse umane pentru firme din Germania, Austria si Elvetia.

Clientii nostrii sunt in principal investitori straini care isi dezvolta afaceri in Romania sau care cauta personal din Romania.
Avem o experienta indelungata in special in dezvoltarea de parteneriate romano-germane.

Cu o traditie si experienta de peste 5 ani, suntem o echipa tanara si extrem de ambitioasa.

Ne-am propus sa practicam un alt tip de business in Romania, unul bazat pe un profesionalism desavarsit, corectitudine si calitate.

Mai multe detalii despre noi si despre activitatile si proiectele firmelor din cadrul grupului RoConnect puteti afla accesand site-ul: www.roconnect.eu