Ofertă nouă: Motostivuitorişti în Germania, 10 E brut/oră, comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fără comision!
Tarif de mediere zero!

Îţi place să lucrezi într-un depozit şi ştii să manevrezi stivuitorul sau motostivuitorul?
Îţi doreşti un loc de muncă în Germania?
Dacă ai experienţă în domeniu şi cunoşti în limba germană, contactează-ne acum şi te punem în legătură cu angajatorul german pentru a obţine postul dorit!

Condiţii oferite:
- contract de muncă german pe durată nedeterminată
- salariu: 10 Euro brut/oră!
*certificatul de calificare ISCIR constituie un avantaj personal!

CERINTE

- cunoaşterea limbii germane nivel A2 conversaţional
- experienţă în domeniu
- calificarea constituie avantaj
- permis conducere cat. B - avantaj personal!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.