Necalificat vorbitor germana 1500€ Net langa Osnabrück

Realjob Deutschland GmbH

25-10-2019 | EXPIRA LA 27-10-2019

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Necalificat vorbitor germana si/sau rusa in Fabrica productie echipament industrial langa Osnabrück (Sarcini: manipulare piese in depozit, incarcare/descarce piese de pe linia de productie).

CM german Vollzeit 180 ore. Salariu 11€ brut la ora, aprox. 9€ Net.

Cazare contra cost : 305€ pe luna.

Angajator - Realjob Deutschland GmbH din Bahnhofstraße 5, 70806 Kornwestheim. Web: www.realjob-deu.de


CERINTE

Cautam Necalificat vorbitor germana si/sau rusa in Fabrica productie echipament industrial langa Osnabrück (Sarcini: manipulare piese in depozit, incarcare/descarce piese de pe linia de productie).

CM german Vollzeit 180 ore. Salariu 11€ brut la ora, aprox. 9€ Net.

Cazare contra cost : 305€ pe luna.

Angajator - Realjob Deutschland GmbH din Bahnhofstraße 5, 70806 Kornwestheim. Web: www.realjob-deu.de


DESCRIEREA FIRMEI

Personaldienstleistung / Zeit Arbeit