Muncitori necalificati in abatoare-Germania

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam personal pentru munca necalificata in fabrica de prelucrarea carnii in Germania.
Perioada contract: martie-noiembrie 2011

Acte inscriere:
-CV in limba romana
-fotografie corp intreg
-CI

La semnarea contractului de munca, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu:
-adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
-cazier

Tel.0268420942,0768100160,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro
Luni-Vineri, orele 9-18
Sambata 10-14

CERINTE

-femei si barbati, 20-45 ani
-cunoasterea limbii germane nu este obligatorie dar constitue un avantaj
-cei care au exeperienta in acest domeniu au un atu in plus

BENEFICII OFERITE

-salariul intre 4-5 euro/ora
-cazare asigurata gratuit de catre angajtor
-program 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate