Muncitori la un depozit de marfă în Germania, fără comision! Salarii atractive şi stabilitate!!!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie urgent de încă 5 comisioneri sau motostivuitorişti pentru un depozit de marfă din zona Baden-Wurttemberg, Germania!
SE OFERĂ: contract de muncă german/nedeterminat cu drepturi depline în Germania!
Salariu: 10 Euro brut/oră.
CONDIŢIE OBLIGATORIE: cunoaşterea limbii germane la nivel conversaţional (40%).

Fără comision! Nu percepem taxe de mediere!

Eşti interesat şi vrei să intri în contact cu noi? Contactează-ne cu încredere! 0754 059 286 sau 0749 044 785

CERINTE

- limba germană nivel mediu conversaţional
- experienţă de folosire a stivuitorului electric sau a motostivuitorului
- flexibilitate
- disponibilitate imediată de plecare

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.