Muncitor în fabrică(mase plastice): 1100 EUR net/lună, cazare plătită

MeisterJob

Job expirat

RESPONSABILITATI

MeisterJob este în permanentă căutare de MUNCITOR FABRICĂ pentru mase plastice din Allgäu – Germania, cu un nivel minim A1 al limbii germane

CERINTE

Cerințele postului:

• un nivel al limbii germane cel puțin A1 (este necesar să puteți dialoga în limba germană întrucât angajatorul dorește să te cunoască printr-un interviu telefonic)
• seriozitate, dorință, pasiune pentru meseria ta

BENEFICII OFERITE

Avantajele tale:

• salarizare: 1100 EUR net/lună
• cazare în pensiune sau casă de vacanță asigurată și plătită de firmă
• contract de muncă – perioadă nedeterminată, direct cu firma angajatoare din Germania
• servicii medicale și sociale aferente contractului de muncă (card de sănătate + asigurare medicală + alocație: 190 EUR/lună pentru copil/student/masterand)
• traducerile pentru angajare realizate gratuit de către un traducător autorizat de Ministerul Justiției
• mediu de lucru plăcut, în condiții europene
• siguranța unui loc de muncă și a unei cazări în condiții bune și foarte bune

MeisterJob te ajută să reuşeşti în Europa. Serviciile noastre de mediere și de traducere sunt complet gratis. Am legat parteneriate cu mai mult de 150 de firme angajatoare din Europa, firme care îţi oferă un contract de muncă şi o locuinţă astfel încât toată energia ta să o folosești în mod constructiv la locul de muncă.