Muncitor in fabrica

TemPERSO EXPERTS GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Aufgabengebiet:
- Eigenverantwortliches Arbeiten
- Komplette Montage und Prüfung unserer Sondermotoren
- Qualitätsprüfung der montierten Ventilatoren
Wir bieten:
- Arbeit bei einem Weltmarktführer
- Festeinstellung, mit allen Sozialen Nebenleistungen
- Hilfe bei der Wohnungssuche
- Hilfe bei allen Behördengängen
- Hilfe bei allen Fragen und Problemen durch rumänisch sprechenden Ansprechpartner

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Căutăm pentru filiala din sudul Germaniei 35 de muncitori care au experienta cu lucru la banda intr-o fabrica, sau care au o meseria (diploma) in domeniu metal / electro si care vor sa lucreze in fabrica.
- Limba germana la un nivel mediu este obligatoriu !!
- Se lucreaza in 3 schimburi !!
- Diploma de meserie

BENEFICII OFERITE

- Angajat din prma zi de lucru cu acte in Germania.

Wir bieten:- Arbeit bei einem Weltmarktführer- Festeinstellung, mit allen Sozialen Nebenleistungen- Hilfe bei der Wohnungssuche- Hilfe bei allen Behördengängen- Hilfe bei allen Fragen und Problemen durch rumänisch sprechenden Ansprechpartner

Grupul temPERSO se afla printre primii 500 furnizori de servicii
de personal din Germania. In special in partea de sud a
Germaniei, care este cea mai prospera din punt de vedere
Economic, temPERSO furnizeaza locuri de munca sigure
impotriva crizelor.