Muncitor in demolari

Ser Sanierung im Erd- und Rückbau GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie mijlocie în domeniul reciclării de materiale de constructii, tratamentul de pământ contaminat și deșeuri din demolări,minerale și deșeuri industriale minerale .
Pentru a extinde echipa noastră suntem în căutarea unui muncitor de încredere, flexibil, serios, cu experientă în domeniu (m/f).

Descriere:
• Demontarea manuala a unor parti de cladiri
• Sortarea deseurilor din constructii si materiale reciclabile (de exemplu lemn, metale, folii, etc)
• Folosirea aparatelor de mici dimensiune,Cilindru Vibro Compactor, Foreze,Compresor etc
• Curatarea santierului si a mediului inconjurator
• Acoperirea materialelor care contin azbest
• Efectuarea lucrarilor de dezasfaltare ( indepartarea asfaltului)
• Asezarea sau indepartare conductelor, tevilor, etc.

CERINTE

- IMPORTANT! candidatul trebuie să aibe cunoștințe de bază a limbii germane (A1), pentru a se putea intelege cu angajatorul!!!