MOTOSTIVUITORISTI GERMANIA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza pentru partenerul sau din Germania exclusiv vorbitori de limba germana pentru pozitiile de MOTOSTIVUITORISTI in zona Baden Württemberg (Germania).

Oferta salariala: Oferta lunara incepe de la 1500 - 2000 eur NET + sporuri + ore suplimentare platite (experienta vasta in domeniu si un nivel bun la limba germana pot duce la marirea ofertei salariale)
Ore lucrate: 160h/luna

CERINTE

Beneficii:
Contract de angajare semnat pe o perioada indelungata/nederminata
Asigurare Medicala asigurata de catre angajator
Cazare asigurata de catre angajator + utilitati
Ore suplimentare platite partial

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara 3 ani+
Calificare in domeniu
Cunostinte de limba germana - nivel conversational (A2-B1)
Seriozitate la locul de munca

Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0720 878 151 sau pe mail la office@job4life.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.