Motostivuitorist

ISU Personaldienstleistung GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea transportului pe orizontala sau verticala
- Controlul documentelor de livrare
- Asigurarea si supravegherea incarcarii si descarcarii marfurilor

CERINTE

- Carnet de motostivuitorist
- Experienta ca stivuitorist (in depozit, in incarcare si descarcare pe utilaje cu 4 gheare SAU cu actionare hidraulica SAU la inaltime)
- Angajament si rezistenta la stres
- Cunostinte de germana obligatorii

BENEFICII OFERITE

-Se ofera salariu in functie de calificare / experienta.
-Se garanteaza asigurarile sociale.
-Se ofera sprijin in rezolvarea aspectelor legale si in gasirea locuintei.

ISU Personaldienstleistungen GmbH este o firma din sud-vestul Germaniei, cu experienta de peste 26 de ani. Avem aproximativ 2.400 de angajati in 21 de orase si facem parte din TOP 40 agentii de locuri de munca din Germania.
Sud-vestul Germaniei are multe de oferit, in special locuri de munca atractive pentru personal calificat in industrie, mestesuguri si ingrijire. De aceea va cautam pentru cea mai de succes regiune a Germaniei. Fiti in avantaj si gasiti-va noul loc de munca prin ISU.